CUD OCZYSZCZANIA                             21  -27  wrzesien 2015

 

na poziomach Ciała, Umysłu i Duszy &

Twórczy Vedic Art

prowadzą Małgorzata Przygońska i Jacek Wojciech Poteralski

 

Zapraszamy na 7 dniowy proces docierania do swojego niczym nieograniczonego wnętrza poprzez stopniowe rozpoznawanie i uwalnianie nieświadomych kodów, blokad i wzorców z pamięci komórkowej Ciała, Umysłu i Duszy.

 

W programie między innymi oczyszczanie energetyczne, przywracanie równowagi zdrowia i harmonijnego funkcjonowania w życiu, związkach i relacjach z innymi w procesie jednoczesnej pracy na trzech poziomach.

Ciała – uruchomienie ciała i wprowadzenie elastyczności poprzez ćwiczenia fizyczne, masaż, saunę, zrównoważone pożywienie odkwaszające i oczyszczające ciało fizyczne.

 

  • Joga, batut i ćwiczenia fizyczne dostosowane do możliwości uczestników..

  • Sauna

  • Masaż miłości Lomi Lomi Nui – dla każdego uczestnika.

  • Żywe pożywienie – soki warzywne, kuchni wegańska, całkowicie oparta na świeżych i gotowanych lub pieczonych warzywach i owocach dostosowana do programu oczyszczania ciała.

W trakcie warsztatów, poznasz inną perspektywę żywienia i możliwość zmiany nawyków z tym związanych. Po tygodniu doświadczysz zmiany na poziomie samopoczucia i zdecydujesz jaka dieta znajdzie miejsce w Twojej codzienności. Nawet niewielki wysiłek fizyczny i przyjemny aktywny wypoczynek może stać się wolnością nie tylko dla Twojego ciała, a przede wszystkim dla umysłu i ducha.

Umysłu – zmiana perspektywy z biernego uczestnika na świadomego obserwatora.

  • Świadome Uwalnianie Wzorców z poziomu nieświadomego umysłu jak i nawykowego, uzależnionego myślenia, destrukcyjnych przekonań i rodowych wzorców wielu pokoleń i wcieleń.

W czasie tego pobytu poznasz różnicę pomiędzy nieświadomym byciem, instynktownym działaniem, a świadomością obserwatora. Zyskasz umiejętność kreacji myśli i doświadczysz mocy wypowiadanych słów. Będziesz wiedział jak uwolnić się od toksycznych zachowań i destrukcyjnego reagowania – w to miejsce wprowadzisz równowagę wewnętrzną i możliwość asertywnych wyborów w zgodzie ze swoim najwyższym dobrem.

Ducha – Oczyszczenie na poziomie ciała i umysłu, pozwala na kontakt z własną duszą i realizację z tego poziomu.

  • Praca z Duszą - ustawienia wg Berta Hellingera.

  • Świadoma Kreacja – Warsztaty Vedic Art. I i II stopnia oraz Kurs Nauczycielski

Dla wsparcia całego procesu i przygotowania odpowiedniego POLA, zalecane jest – oczyszczanie na poziomie energetycznym.

W pierwszym etapie dla każdego uczestnika warsztatów zostanie wykonana analiza energetyczna, która pokaże kilka kluczowych parametrów decydujących o czystości naszego systemu energetycznego (aury i innych struktur).

W drugim etapie – sesja oczyszczenia energetycznego (każdy uczestnik o czasie sesji oczyszczania zostanie poinformowany w osobistym e-mailu)

Oczyszczanie energetyczne pomaga:

- usunąć niewytłumaczalne przeszkody w życiu

- uwolnić się od obciążających powiązań z innymi osobami (jak też uwarunkowań karmicznych)

- uaktywnia energię w ciele i w polu energoinformacyjnym, co pozwala na swobodny jej przepływ, tym samym wzmacnia kreację i realizację w życiu

Dodatkowo odblokowany zostaje przepływ naturalnej energii życiowej – co dodaje sił fizycznych, zwiększa energię witalną i poprawia samopoczucie.

- przynosi ukojenie, spokój i bezpieczeństwo wewnętrzne

Oczyszczanie energetyczne, zostanie wykonane przed rozpoczęciem zajęć ( sesja na odległość) ze względu na specyfikę zabiegu.

 

Zajęcia prowadzą : Małgorzata Przygońska i Jacek Wojciech Poteralski

Joga i wyżywienie Elżbieta Michałkiewicz,

Oczyszczanie energetyczne Anna Szmit,

Masaż Lomi Lomi Nui Katarzyna Brzozowska Weyroch

 

Miejsce : Rajszew (niedaleko Warszawy)

Czas: 21-27 września 2015 roku

Koszt : 2400 zł.

ZAPISY:
malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
tel. 601 345 425

Opłata zapewnia tygodniowy pobyt z pełnym wyżywieniem, koszt warsztatów (w tym twórczy proces Vedic Art.) masaż, ćwiczenia, oczyszczanie energetyczne, ustawienia wg. Berta Helinngera

Dla uczestników I stopnia Vedic Art. .proponujemy wyprawkę – dodatkowy koszt 200 zł, która będzie czekała na miejscu na Ciebie.

Dojazd:

na koszt własny (Dla przyjeżdżających do Warszawy PKP z Dworca Centralnego kursuje PKS Polonus do przystanku Rajszew – Golfowa 01 – 02 stamtąd odbieramy uczestników)

INFORMACJE

DOM znajduje się tylko 25 km od Warszawy, usytuowany jest na zagospodarowanej pięknie położonej prawie hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z dużą liczbą starych nasadzeń. Do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa. Zajęcia będą się odbywać w pięknych salach lub w plenerze.

Zobacz galerię http://www.rajszewproject.pl/#!dom-z-zewntrz/c1vgv

​W domu bardzo sympatyczne i przestronne pokoje 2, 3, 4, osobowe..   Łazienki w pokojach lub na zewnątrz w dobrym standardzie i w wystarczającej ilości. Sauna dostępna dla   uczestników tego warsztatu. Czyściutko, cicho, nastrojowo. Chodzimy wyłącznie w skarpetach, boso lub kapciach. Przywozimy ze sobą ręczniki. Pościel jest w pokojach.

Nie używamy komórek, laptopów, itp. Dbamy o kontakt z sobą i naturą. Uwalniamy się od zgiełku otoczenia, wpływów z zewnątrz i relaksujemy się. Oczyszczamy Ciało Umysł i Duszę, odpoczywamy delektując się tym cudownym połączeniem.  

Przed domem parking. Ośrodek przyjmie 26 osób. O możliwości wyboru pokoju decyduje kolejność zgłoszeń z wniesioną 500 zł bezzwrotną przedpłatą.( W losowych przypadkach na swoje miejsce można rekomendować inną osobę).

DOJAZD

Samochodem – 30, 40 minut spod Pałacu Kultury

Dla przyjeżdżających do Warszawy PKP z Dworca Centralnego kursuje PKS Polonus do przystanku Rajszew – Golfowa 01 – 02 stamtąd odbieramy uczestników.

e-podróżnik.pl  

Informacja telefoniczna 703 402 802

 

1/0