Awakening The llluminated Heart®

PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA

Awakening The llluminated Heart®

 

prowadzi Tom de Winter z Holandii

certyfikowany trener Drunvalo Melchizedeka13 – 16 marca k/Warszawy

Piąta edycja nowego warsztatu w Polsce

 

Tom de Winter nazywa Drunvalo Melchizedeka swoim mentorem, nauczycielem i przyjacielem. Dzięki niemu odkrył swoją misję życiową i od ponad 20 lat naucza aktywacji Merkaby na całym świecie. Drunvalo, po przekazaniu warsztatu Merkaba wyszkolonym trenerom, skoncentrował się na prowadzeniu innego warsztatu Życie w Przestrzeni Serca. Następnie po wielu latach rozwijania tego kursu wprowadził nowy element - aktywację Merkaby poprzez Serce. Kolejnym etapem było założenie w 2011 r. Szkoły Przywracania Wspomnień (The School of Remembering®) oraz szkolenie licencjonowanych trenerów upoważnionych do prowadzenia jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®).

 

Ten warsztat zawiera wiedzę z Życia w Świętej Przestrzeni Serca; nową metodę aktywacji pola Merkabaz poziomu serca; Aktywację Trzeciego Oka i Szyszynki; umożliwia dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa, życie z poziomu Prawdziwego Ja oraz obejmuje inne starożytne techniki.

 

Ta nowa wiedza zmienia wszystko. Nadszedł czas, abyś ponownie połączył/-ła się z swoim ciałem świetlistym w sposób naturalny i pełny. To sposób, który otworzy drogę do Jedności poprzez Twoje Serce. Podążając ścieżką Serca zmienisz swoje Życie, które już nigdy nie będzie takie samo. Nowe video z Drunvalo Melchizedekiem (polskie napisy): Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®) a warsztat Merkaba/Kwiat Życia. Nowy sposób aktywacji Merkaby z poziomu serca tylko na warsztacie Przebudzenie Oświeconego Serca. Wstrzymanie licencji na prowadzenie warsztatu Merkaba na całym świecie: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6JCVwc-eB_s

Relacja uczestniczki Aleksandry: http://agnieszkajurko.pl/relacje/526-relacja-oswieconeserce-aleksandra.html

 

Podczas warsztatu:

uzdrowisz swoje Serce i Duszę

wejdziesz do Świętej i Małej Przestrzeni Ludzkiego Serca

staniesz się bardziej świadomą/-ym i odpowiedzialną/-ym za swoje Życie.

nauczysz się nowego rodzaju aktywacji Merkaby z poziomu Świętej Przestrzeni Serca

poczujesz Miłość Uniwersalną

aktywujesz szyszynkę i promienie światła wychodzące z czakry szyszynki co wzmocni Twoje zdolności poza zmysłowe (Trzecie Oko).

cały dzień poświęcisz na oczyszczanie ciała emocjonalnego i uzdrowisz negatywne wzorce w ciele fizycznym

nauczysz się zwiększania aktywności fal Alfa w mózgu

uzyskasz dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa; będziesz żyć z poziomu Prawdziwego Ja nauczysz się jeszcze wielu innych praktycznych rzeczy, dzięki którym Twoje Życie będzie ukierunkowane na Miłość, Szczęście, Entuzjazm, Wdzięczność, Wiedzę, Pasję, Wolność, Radość i Kreatywność

 

Przed warsztatem należy przeczytać trzy pierwsze książki Drunvalo: Tajemnica Pradawnego Kwiatu Życia Tom I i II oraz Życie w Przestrzeni Serca (książki do nabycia m.in. u organizatorki Agnieszki Jurko). Warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski.

 

Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie

 

.Lista certyfikowanych trenerów warsztatu „Przebudzenie Oświeconego Serca”: http://www.drunvalo.net/teachers/index.php

Opłaty:Warsztat: 1770 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest bezzwrotna przedpłata 500 zł. * zniżka 200 zł przy pełnej wpłacie za warsztat do 30 stycznia, opłata 1570 zł* zniżka 400 zł dla osób powtarzających warsztat, opłata 1370 zł (zniżka 22%)

Zakwaterowanie oraz wyżywienie wegetariańskie: 435 zł.

Miejsce: ośrodek jogi w Rajszewie k/Warszawy, ul. Konwaliowa 15, gmina Jabłonna.

Zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528,

agnieszka@agnieszkajurko.pl

Pełna informacja: http://www.agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/562-przebudzenie-serca.html

1/0