Warsztaty  jogi,  zdrowego jedzenia i rozwoju osobowego

Hatha Joga 

W Rajszewie praktyka asan jest tak samo oczywista jak pranajama i medytacje. Asany jednakowoż na pierwszym miejscu. Najchętniej praktykujemy jogę wg. Metody BSK Iyengara. Nie tylko dla stosowanych przezeń pomocy ułatwiających lecz z powody precyzji i rozbudowanego systemu, choc także Joga Siwanaday budzi naszą sympatie - bo w asramie w Neyyar Dam, spędziliśmy kiedyś najpiękniejsze chwile w Indiach.
Joga z dużą siła oddziałuje na człowieka. Na jego zdrowie i ciało, na umysł i ducha. Dzięki jodze można zwiększyć sprawność i pobudzić energie. Wzmocnić siłe fizyczna i duchowa oraz przywrócić równowagę umysłu i ciała. Joga pomaga i wpływa na wzmocnienie koncentracji, pozwala uśmierzyć ból i pospolite dolegliwości. Daje odprężenie przez naukę jak relaksować się i pozbywać stresu.

Warsztaty jogi i rozwoju osobowego

 

​W większości  prowadzone u nas warsztaty sa organizowane przez trenerów z zewnątrz chociaż czasem występujemy z własna inicjatywą. Warsztaty sa weekendowe albo dłuższe. Uczestnicy mogą u nas mieszkać i jeść albo dojeżdżać autobusem lub autem z Warszawy. Tematyka warsztatów jest różna. Najczęściej dotyczy jogi ale też  innych dziedzin jak trening uważności, masażu czy rozwoju osobowego. W większości uczestnicy warsztatu wyjeżdżają od nas oczarowani miejscem, atmosferą, jedzeniem. 

Zlecenia na organizacje warsztatu przyjmujemy  po ustaleniu terminu. Prosimy o wcześniejszy kontakt. ​

​​
Warsztaty zdrowego jedzenia ​i oczyszczanie

​ Prowadzimy samodzielne warsztaty zdrowego gotowania. Potrawy sa sprawdzone. Są one przygotowane pod okiem Eli.  Jesteśmy często proszeni by upowszechniać zdrowe jedzenie Eli  oraz by pokazywać jak można je przyrządzać. Podczas warsztatu prowadzimy także zajęcia jogi albo podczas warsztatu jogi znajdujemy trochę czasu na zapoznanie  z tym jak przyrządzić to co jemy. Przepisy zaś podawanych potraw wegańskich i wegetariańskich zamieszczamy na naszej stronie. 

 

Pozostała działalność w Rajszew Project

 

1. Na zasadach agroturystyki przyjmujemy indywidualne osoby i małe grupy;
2. Organizujemy warsztaty w różnych zakresach,  zwłaszcza w zakresie jogi oraz warsztaty rozwoju wewnętrznego – zobacz grafik spotkań;
3. W weekendy przyjmujemy, po uprzednim potwierdzeniu grupy lub indywidualne osoby na regeneracje i oczyszczenie;
4. Zielone klasy z autorskim programem nauki prawidłowego żywienia „ śmieciowe jedzenie to obciach”, wizyta w sąsiednim rezerwacie przyrody i rozmowa z leśnikami oraz wprowadzenie do jogi;
5.Samotni ojcowie z dziećmi w celu budowania więzi rodzinnej i ludzkiej znajdą u nas do tego warunki i miejsce;
6. W dużej sali gimnastycznej,  z zapleczem i oddzielnym wejściem, możemy przyjmować osoby z sąsiedztwa w każdym wieku. na regularne zajęcia;
7. Zapewniamy potrzebny sprzęt do praktyki jogi, maty, koce, bolstery, drabinki etc.;

8. Dysponujemy salą i sprzętem do prowadzenia seminarium, rzutnik, flipczart, meble
7. Ela chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami gotowania.  Na bazie kuchni wegańskiej (bez glutenu, nabiału itp.) oferuje wspaniałe potrawy.

 
1/0