Witam Serdecznie i zapraszam na Warsztat Jogi pod Warszawą

 

  WIOSENNY WARSZTAT JOGI Z DOROTĄ KOBOS W RAJSZEWIE 11/12/13 KWIETNIA 2014

 

Nasze zasoby energetyczne zmieniają się wraz z porami roku.Wiosna jest czasem, gdy nasza energia życiowa zaczyna wyraźnie wzrastać.To najlepszy moment na wiosenne odświeżenie ciała i duszy. Podczas warsztatów będziemy odnajdywać w sferze ciała, oddechu i umysłu Przestrzeń na wszystko Nowe i odżywiające tak,by w nas wzrastało i kwitło bujnie w następnych miesiącach roku. Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób rozpoczynających praktykę jogi, jak i dla osób dłużej praktykujących! Naszym głównym celem jest wewnętrzna równowaga i dobre samopoczucie! Praktykować będziemy w kameralnym gronie maksymalnie 15 osób.

 

 

 

Bardzo wiosennie zachęcam do skorzystania z sesji masażu tajskiego oraz terapii czaszkowo-krzyżowej, cudownie współgrających z codzienną praktyką jogi. Masaż tajski oraz terapię czaszkowo-krzyżową wykonuje wykwalifikowana masażystka oraz certyfikowana nauczycielka masażu, Magdalena Rejnert.

 

KOSZT WARSZTATU: cały warsztat: 455 złwarsztatu rozpoczęty sesją jogi o 9.30 w sobotę do niedzieli: 380 zł Możliwe jest wzięcie udziału tylko w jednym pełnym dniu warsztatów (sobota lub niedziela).

O szczegóły pytaj prowadzącą warsztaty. Cena warsztatu obejmuje: noclegi w pokojach 2,3 lub 4-osobowychpyszne, wegetariańskie/ wegańskie/ bezglutenowe śniadania, obiady i kolacjesesje jogi z Dorotą Sesje masażu tajskiego płatne są dodatkowo.(1 godzina masażu 100 zł)Dokładny czas trwania masażu oraz cena ustalane są indywidualnie z masażystką:Magdalena Rejnert533 024 420

 

PLAN WARSZTATÓW

 

PIĄTEK, 11. KWIETNIA:

17.00-18.00 przyjazd i zakwaterowanie

18.00 - 19.00 joga relaksacyjna

19.30 kolacja

 

SOBOTA, 12. KWIETNIA:

7.15 - 8.00 poranna joga i pranajama

8.00 śniadanie

9.30 - 11.30 joga

12.30 obiad

16.00-18.00 joga

18.30 kolacja

19.30 wieczorne spotkanie (filmy, rozmowy)

 

NIEDZIELA, 13. KWIETNIA:

7.15 - 8.00 poranna joga i pranajama

8.00 śniadanie

9.30 - 11.30 joga

12.30 obiad

16.00-18.00 joga

18.30 kolacja

 

PROWADZENIE WARZTATÓW JOGI:

DOROTA KOBOS Jestem dyplomowaną instruktorką hatha jogi wg metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Introductory II. Jestem również artystką, malarką i graficzką. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi z tytułem magistra sztuki. Praktykę jogi rozpoczęłam w 2002 roku. Regularnie uczestniczę w wielu warsztatach hatha jogi prowadzonych w kraju i zagranicą, także w Hiszpanii, Indiach i w Australii. W lutym 2011 odbyłam miesięczny intensywny kurs w Instytucie Mistrza B.K.S Iyengara w Punie, w Indiach. W nauczaniu jestem precyzyjna, wyrozumiała i cierpliwa. Sekwencje asan dobieram w taki sposób, aby praktykujący mogli odkryć potencjał swoich możliwości oraz z szacunkiem i wrażliwością do siebie mogli z niego mądrze korzystać. Sesje jogi prowadzę w oparciu o metodę B.K.S. Iyengara, którą wyróżnia szczególna uważność na kształtowanie poprawnej postawy tak, aby przepływ energii w ciele był jednostajny i niezakłócony. Dzięki wprowadzeniu zestawu pomocy takich, jak koce, drewniane klocki, paski,... wykonanie każdej pozycji jogi (asany) staje się możliwe dla wszystkich, bez względu na wiek, stan zdrowia i kondycję fizyczną. Mieszkam i pracuję w Warszawie. Moje pasje to joga i sztuka. Interesują mnie wzajemne przenikania się obydwu dziedzin. Swoją działalność określam jako Dorota Kobos Yoga & Art. Interesuje i inspiruje mnie podróżowanie, praktyka jogi i spotkania z ludźmi w różnych miejscach na świecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASAŻ TAJSKI: MAGDALENA REJNERT Jestem masażystką, certyfikowaną nauczycielką masażu tajskiego i terapeutką czaszkowo-krzyżową. Po latach w warunkach korporacyjnych zrozumiałam, że moje miejsce i powołanie to uzdrawianie przez dotyk i medycynę energetyczną. Od 6 lat uczę się, praktykuję i coraz bardziej kocham to, co robię. Przygoda z masażem tajskim zaczęła się dla mnie w 2007 roku, kiedy skończyłam swój pierwszy kurs w Polsce z Kanyą Krongboon (wg tradycji Wat Pho z Bangkoku). Potem zdecydowałam o nauce północnych technik w Chiangmai (płn. Tajlandia), m.in. w International Training Massage School, Lek Chaiya Nerve Touch Massage, The School Massage for Health, szkolenie z mistrzem masażu Sinchaiem Sukparsertem.

 

 

PŁATNOŚCI: Opłata za udział w warsztacie:455,- pln - obejmuje pełen program warsztatu wraz z pobytem i wyżywieniem.380,- pln - obejmuje program warsztatu rozpoczynając od porannej sesji jogi o 9.30 w sobotę. Ilość miejsc ograniczona!O udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata zaliczki w wysokości 170,- PLN.Zaliczka płatna gotówką lub przelewem.Dane do przelewu:ING Bank 86 1050 1461 1000 0023 0690 7862Dorota Kobos W tytule przelewu proszę wpisać – "WIOSENNA JOGA Z DOROTĄ"Pozostała część kwoty - 285,- lub 210,- płatne gotówką na miejscu. W przypadku rezygnacji z udziału po 7. kwietnia nie ma możliwości zwrotu zaliczki.W przypadku odwołania warsztatu nastąpi zwrot wpłaconych zaliczek.

ZGŁOSZENIA MAILOWO I TELEFONICZNIE: Dorota Kobos604 184 544dorota.kobos@gmail.com POTWIERDZENIEM ZGŁOSZENIA JEST DOKONANIE WPŁATY ZALICZKI.

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do poniedziałku 7. kwietnia Dojazd: informacje o dojeździe otrzymasz drogą mailową na parę dni przed warsztatem.

Namaste!Do zobaczenia!

--Dorota Kobos+48 604 184 544

www.dorotakobos.co

1/0