ANIOŁY I ARCHANIOŁY

nowy warsztat wakacyjny z Shirlie Roden

15 - 20 lipca w Rajszewie k/Warszawy

 

Zapraszamy do wejścia w Świat Aniołów!

 

 

Od tysięcy lat w świadomości ludzkiej istnieją Anioły i Archanioły, ale prawdą jest taka, że to my jesteśmy Aniołami. Podczas tego warsztatu przypomnisz sobie i doświadczyć tego poprzez połączenie z wymiarami anielskimi. Poczujesz wsparcie swojego Anioła Stróża, gdy będziesz pracował/-a z Aniołem Miłości, Obfitości, Śmiechu i Wdzięczności. Dzięki ich pomocy uzdrowisz przeszłość, oczyścić i podniesiesz wibracje w każdej komórce swojego ciała i zaczniesz żyć z poziomu tego, kim naprawdę jesteś. Przywołasz Anioły przy pomocy dźwięku i poczujesz ich harmonizujące wibracje, które otworzą Twoje serce. Anioły oczyszczą Ciebie i naładują pozytywną energią.

 

Pracując z Aniołami pamiętaj, że każdy ma możliwość dzielenia się miłością z innymi. Każdy posiada wewnętrzną mądrość i wiedzę, aby podnieść swoje wibracje na wyższy poziom. Każdy może uwolnić się od swojego bólu i pomóc w tym innym. A wszyscy razem możemy stworzyć świat pełen pokoju, akceptacji i zrozumienia.

 

W trakcie tego warsztatu połączysz się z innymi wymiarami i uzyskasz dostęp do mocy trzech najważniejszych Archaniołów:

 

  • Michała – który odcina więzy z przeszłości i wszelkie negatywne energie, oczyszcza poprzednie wcielenia

  • Rafała – który uzdrawia umysł, ciało, emocje i duszę

  • Gabriela– który otwiera intuicję, umiejętność odbierania przekazów i nawiązywania kontaktów z Opiekunami Duchowymi, pomaga w odkryciu Misji Życiowej

 

Poczujesz, że jesteś Aniołem i że możesz pracować z pięknymi wibracjami Aniołów i Archaniołów. Poczujesz ich opiekę i błogosławieństwo, które na zawsze pozostanie w Twoim sercu. Anioły pomogą Tobie stworzyć harmonię w ciele fizycznym i świetlistym a także w relacjach i emocjach.

 

Od wielu lat osoby jasnowidzące widzą grupę 50 Aniołów i Archaniołów podróżujących razem z Shirlie. Te anielskie Istoty wspierają jej pracę podczas warsztatów i sesji.

 

 

PROGRAM:

  • przed śniadaniem dla osób chętnych zajęcia z nauczycielką jogi wg Iyengara

  • śniadanie

  • warsztat

  • obiad

  • popołudnie wolne

  • kolacja

  • wieczorna relaksacja lub medytacja z dźwiękiem

 

Proszę zabrać ze sobą matę do relaksacji, koc do przykrycia się, ciepły sweter do pracy wieczornej na zewnątrz, papier i ołówki do pisania i rysowania.

 

A jak było na poprzednich wakacjach w 2010, 2011, 2012:

zdjęcia: http://agnieszkajurko.pl/galeria-link.html

relacje: http://agnieszkajurko.pl/relacje/324-relacja-z-wakacji-shirlie.html

 

 

MIEJSCE: ośrodek jogi w Rajszewie, www.rajszewproject.pl 25 km od Pałacu Kultury, 10 min od granic Warszawy; wieś Rajszew, ul. Konwaliowa 15, gmina Jabłonna, powiat Legionowo. Przy drodze nr 630 Warszawa-Nowy Dwór Mazowiecki, w połowie drogi pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim. Dojazd autobusem nr 2 i 6 firmy Translud z Warszawy 45 minut (przystanek pod domami towarowymi Centrum). Dom usytuowany jest na prawie hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Teren wyposażony w: parking, patio, oczko wodne, ogród z duża liczbą starych nasadzeń; do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko stadnina koni, pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa.

 

OPŁATY:

- warsztaty 800 zł lub 750 zł od osoby w przypadku pary. Możliwy RABAT 50 zł w przypadku wpłaty zaliczki 500 zł do 31 maja.

- zakwaterowanie (pokoje z łazienkami na korytarzu) oraz pełne wyżywienie wegetariańskie: 695 zł. Kawa i różnorodne herbaty są dostępne przez cały dzień. Osoby, które wybiorą opcję bez noclegu płacą 25 zł dziennie za obiad i 40 zł dziennie opłaty eksploatacyjnej.

 

Razem: od 1395 zł

 

==================

 

Shirlie będzie także udzielać indywidualnych sesji w Warszawie w dniach: 12, 13, 14, 21, 22 lipca. Sesja trwa ok. 2 godzin: kosztuje 270 zł bez tłumaczenia, 330 zł z tłumaczeniem. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin..

 

 

Shirlie Roden (www.shirlieroden.com) to duchowa nauczycielka, pieśniarka i terapeutka dźwiękiem o anielskich wibracjach. Prowadzi warsztaty pracy z dźwiękiem oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym właściwościom własnego głosu, koncertom, inspirującym duchowym piosenkom i przepięknym medytacjom. Autorka książek: Uzdrawianie Dźwiękiem i autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała płyty: Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration i inne. Uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, relacji, emocji, podnoszenia stanu świadomości i do otwarcia serca na przepływ czystej bezwarunkowej miłości.

 

Uwagi:

- ograniczona liczba miejsc / warsztat jest tłumaczony z angielskiego na polski

- dla zainteresowanych osób możliwe są zajęcia z jogi z Elą (prowadzącą ośrodek)

 

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

 

Pełna informacja:

 

http://agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/687-anioly.html

1/0