MAJÓWKA Z JOGĄ   Warsztat jogi terapeutycznej z Markiem Migałą 

30 kwietnia - 4 maja 2014

 

 

Marek Migała - dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara. Praktykuje jogę od 21 lat, uczy od 14 lat. Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Specjalizuje się w terapeutycznym aspekcie jogi. Cały czas doskonali swoją wiedzę na temat jogi poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych nauczycieli zarówno z Polski jak i z zagranicy. Również dokształca się nadal w ramach swojej pracy zawodowej, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach - jest w trakcie szkoleń z zakresu anatomii powięziowej. Obecnie prowadzi zajęcia jogi w Joga Centrum oraz pracuje we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.

 

 

 

 

 

Zapraszam na wspólną praktykę jogi YENGARA wzbogaconą wiedzą teoretyczną i praktyczną z zakresu współczesnych metod kinezyterapii stosowanych obecnie w rehabilitacji ruchowej m.in. anatomii transakcyjnej. Szczególną uwagę zwrócimy na dobroczynne działanie pozycji jogi w schorzeniach narządu ruchu, objawiających się bólami kolan, bioder, kręgosłupa, barków... Prostota i łatwość wykonywanych ćwiczeń sprawia, że w warsztacie mogą uczestniczyć również osoby o mniejszej sprawności fizycznej, czy w podeszłym wieku. Ćwiczenia nie będą zbyt intensywne lecz szczególną uwagę zwrócimy się na symetrię, prawidłowość i dokładność wykonywanych pozycji (asan). Będzie również czas indywidualne konsultacje medyczne. A wszystko to odbędzie się tradycyjnie w Rajszewie. Zapraszam wszystkich chętnych do praktyki jogi, zarówno osoby początkujące jak i już ćwiczące.

 

 

KOSZT WARSZTATU

Koszt warsztatu to:890 zł/osoby - obejmuje wyżywienie, zakwaterowanie oraz pełen program kursuZaliczka w wysokości 150 zł/osoby płatana w ciągu 7 dni od zgłoszenia.

 

REZERWACJA

W związku z ograniczoną liczba miejsc zachęcamy do wcześniejszych zapisów. Aby zarezerwować miejsce należy przesłać zgłoszenie na adres marek.migala@wp.pl lub zadzwonić pod nr tel. 506 102 529 oraz wpłacić zaliczkę na konto nr: 98 1160 2202 0000 0002 3627 9885 (Elżbieta Michałkiewicz, 04-865 Warszawa, ul. Romantyczna 2a). W tytule przelewu prosimy wpisać: „rezerwacja pobytu 15-16 lutego” (jeżeli przelew nie jest dokonywany z konta osobistego uczestnika warsztatu, prosimy o wpisanie dodatkowo imienia i nazwiska osoby, za którą została zapłacona zaliczka).W przypadku braku wpłaty w ciągu 7 dni od przesłania zgłoszenia rezerwacja zostanie anulowana.Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.

 

Marek Migała

www.przystanekjoga.pl

 

1/0