To będzie niezwykły tydzień obejmujący dźwięk, relaksację, oczyszczanie wzorców a przede wszystkim pracę z uzdrawiającą mocą natury. W trakcie pobytu odnowisz połączenie z Matką Ziemią, nawiążesz kontakt z Stojącym Ludem (drzewami) i  przetransformujesz swoją energię poprzez pracę z Żywiołami Natury.

 

Będziesz nucić, wydawać dźwięki i tak jak rdzenni Indianie będziesz tańczyć z żywiołami Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Połączysz się z Naturą i pod jej wpływem spiszesz lub namalujesz osobisty przekaz. Otworzysz Głos i Serce na Jedność ze wszystkim co Cię otacza. Warsztaty są tłumaczone z angielskiego na polski.

 

 

Program

     .   sniadanie

  • warsztat

  • obiad

  • popołudnie wolne

  • kolacja

  • wieczorna relaksacja lub medytacja z dźwiękiem

 

 

Sobota:  Wieczorna relaksacja z dźwiękiem

 

Niedziela:  Żywioł Powietrza

Zrozumiesz siłę własnego oddechu. Nauczysz się oczyszczać i podnosić poziom energii swojego ciała oraz uwolnisz emocje.

 

Poniedziałek:  Matka Ziemia czyli Potęga Natury

Połączysz się z Matką Ziemią i uzdrawiającą mocą żywiołów zgodnie z ziemskimi cyklami śmierci i odrodzenia. Pozwolisz przeszłości odejść a Twój Umysł, Ciało i Dusza odrodzi się na nowo.

 

Wtorek:  Uzdrawiająca Moc Wody

Żywioł Wody oczyści Ciebie na głębokim poziomie. Użyjesz dźwięku, aby pozytywnie zaprogramować wodę do picia i oczyszczania.  "Naładujesz" także wodę cechami, których najbardziej potrzebujesz np. miłość, radość, obfitość, harmonia, bezpieczeństwo, czysta bezwarunkowa miłość. Pamiętaj, że Twoje ciało to w ok. 70% woda i picie takiej wody zmieni Twoje ciało na poziomie komórkowym.

 

Środa:  Odkryj swój ogień

Żywioł ognia reprezentuje zarówno Twoje pasje jak i gniew. Przy pomocy tańca i dźwięków połączysz się z gniewem, staniesz się wulkanem i wytańczysz swoje pasje, aby stały się rzeczywistością. Oczyszczająca ceremonia przy wieczornym ognisku zakończy proces.

 

Czwartek:  Uzdrawiająca Moc Drzew

Drzewo może być Twoim najlepszymi nauczycielem i przyjacielem. Tego dnia doświadczysz  oczyszczającej transformacji. Połączysz się z korzeniami, liśćmi i gałęziami wybranego przez siebie drzewa oraz otrzymasz od niego przekaz. Otworzysz się na odczuwanie jedności z każdą żywą istotą na planecie i już nigdy więcej obojętnie nie przejdziesz koło drzewa - Twojego Przyjaciela.

 

Wieczorem, przy pełni księżyca, odbędzie się koncert akustyczny "Wdzięczność", podczas którego Shirlie zaśpiewa swoje wybrane utwory.

 

Piątek:  Dźwięk i Kreatywność

Przy pomocy dźwięku, oddechu i medytacji połączysz się z przedmiotami znalezionymi w lesie: kora, liść, owoc, gałązka itd. Uwolnisz swoją kreatywność, napiszesz lub namalujesz to czego się nauczyłaś/-eś podczas całego pobytu.

 

Podczas zajęć z kreatywności otrzymaliśmy osobiste przekazy. Usłyszałam (Agnieszka) od pary żołędzi: <Jesteś częścią nas a my jesteśmy Tobą. Jesteśmy zjednoczeni a nasze atomy przenikają się nawzajem. Nie szukaj kontaktu  z nami (przyrodą) na zewnątrz, ale wewnątrz siebie. Zawsze tam byliśmy i będziemy, ale czekaliśmy na kontakt z Twojej strony. Teraz dajemy Tobie nieograniczoną moc kreacji, tworzenia, realizacji Twoich planów i marzeń. Ty też jesteś Stwórcą. Przyszłaś na Ziemię, aby odkryć to na nowo. Skończyły się Twoje poszukiwania i wątpliwości. Jesteśmy Jednością, w której znajdziesz wszystko do życia w spokoju i czystej bezwarunkowej miłości.>

 

 

A jak było na poprzednich wakacjach w 2010, 2011, 2012:

zdjęcia: http://agnieszkajurko.pl/galeria-link.html

relacje: http://agnieszkajurko.pl/relacje/324-relacja-z-wakacji-shirlie.html

 

 

Shirlie Roden (www.shirlieroden.com)  to duchowa nauczycielka, pieśniarka i terapeutka dźwiękiem o anielskich wibracjach. Prowadzi warsztaty pracy z dźwiękiem oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, a także przepięknym medytacjom. Jest autorką książek: Uzdrawianie Dźwiękiem (polskie wydanie w 2012) i autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała także płyty: Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration i inne. W trakcie warsztatów uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, stanu świadomości oraz do uzdrawiania ciała fizycznego i relacji.

 

 

 
1/0