PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA
                   Awakening The llluminated Heart®

                    

prowadzi Tom de Winter z Holandii

certyfikowany trener Drunvalo Melchizedeka

11 – 14 września   2014

Szósta edycja nowego warsztatu w Polsce

 

 

 

 

 

 

 

 

Tom de Winter nazywa Drunvalo Melchizedeka swoim mentorem, nauczycielem i przyjacielem. Dzięki niemu odkrył swoją misję życiową i od ponad 20 lat naucza aktywacji Merkaby na całym świecie. Drunvalo, po przekazaniu warsztatu Merkaba wyszkolonym trenerom, skoncentrował się na prowadzeniu innego warsztatu Życie w Przestrzeni Serca. Następnie po wielu latach rozwijania tego kursu wprowadził nowy element - aktywację Merkaby poprzez Serce. Kolejnym etapem było założenie w 2011 r. Szkoły Przywracania Wspomnień (The School of Remembering®) oraz szkolenie licencjonowanych trenerów upoważnionych do prowadzenia jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®). Ten warsztat zawiera wiedzę z Życia w Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba, aktywację Trzeciego Oka i Szyszynki oraz inne starożytne techniki.

 

 

Drunvalo Melchizedek - Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®) a warsztat Merkaba/Kwiat Życia. Nowy sposób aktywacji Merkaby z poziomu serca tylko na warsztacie Przebudzenie Oświeconego Serca. Wstrzymanie licencji na prowadzenie warsztatu Merkaba na całym świecie.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6JCVwc-eB_s (polskie napisy)

 

Relacja Aleksandry - uczestniczki pierwszej edycji warsztatu: kliknij tutaj


Podczas warsztatu:

 

  • uzdrowisz swoje Serce i Duszę

  • wejdziesz do Świętej i Małej Przestrzeni Ludzkiego Serca i nauczysz się żyć z tego poziomu

  • staniesz się bardziej świadomą/-ym i odpowiedzialną/-ym za swoje Życie

  • nauczysz się nowego rodzaju aktywacji Merkaby z poziomu Świętej Przestrzeni Serca

  • poczujesz Miłość Uniwersalną

  • aktywujesz szyszynkę i promienie światła wychodzące z czakry szyszynki co wzmocni Twoje zdolności poza zmysłowe (Trzecie Oko)

  • cały dzień poświęcisz na oczyszczanie ciała emocjonalnego i uzdrowisz negatywne wzorce w ciele fizycznym

  • nauczysz się zwiększania aktywności fal Alfa w mózgu

  • uzyskasz dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa; będziesz żyć z poziomu Prawdziwego Ja

  • nauczysz się jeszcze wielu innych praktycznych rzeczy, dzięki którym Twoje Życie będzie ukierunkowane na Miłość, Szczęście, Entuzjazm, Wdzięczność, Wiedzę, Pasję, Wolność, Radość i Kreatywność

Warunkiem uczestniczenia w tym warsztacie jest przeczytanie trzech książek Drunvalo: Tajemnica Pradawnego Kwiatu Życia Tom I i II oraz Życie w Przestrzeni Serca (można je nabyć m.in. u mnie czyli u Agnieszki Jurko:).

 

 

Tom de Winter (www.linko.org): nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo na prowadzenie jego nowego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.

 

 

Zapisy: agnieszka@agnieszkajurko.pl

 

Pełna informacja: http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/562-przebudzenie-serca.html

 

1/0