Podaruj sobie porcję ożywczej jogi, doprawionej relaksem,
wzajemnym towarzystwem i spacerami w lesie:-)

Jesienny Weekend z Jogą
5 - 6 październik 2013
Rajszew Project  - koło Warszawy

Lato już za nami, pewnie masz jeszcze w pamięci smak wakacyjnego relaksu:-)
Ale czy Twoje samopoczucie nadal jest takie jak tuż po wakacjach? Swoboda, rozluźnienie, lekkość w ciele i pogodny uśmiech na ustach... A może już gdzieś w ciele zaczynają się odkładać stresy i napięcia?
Nie czekaj aż ten balast pozbawi Ciebie radości, lekkości i optymizmu - przyjedź na warsztat jogi do Rajszewa:-)

Jak zawsze proponuję Ci praktykę jogi, podczas której będziesz traktować swoje ciało jak swojego sprzymierzeńca. Będziesz praktykować w pełni skupiając się na tym, co wydarza się kiedy jesteś w asanie, rozwijając swoją uważnośc i samoświadomość. Obecność w ciele i puszczanie zbędnego napięcia sprawią, że Twoja praktyka stanie się głębsza i pełniejsza. Pozwoli Ci uwolnić zalegające w komórkach stresy i napięcia. Pomoże zregenerować i wzmocnić  ciało, serce, umysł i duszę.
 
W programie:

  • dwie sesje jogi dziennie, popołudniowa sesja wzbogacona o pogłębiony relaks

  • w sobotę wieczorem czas na jogiczne pogadanki i/lub wspólne bycie razem:-)

  • w niedzielny poranek sesja pranajamy

  • po obiedzie czas wolny na jesienne spacery:-)

Miejsce: Spotykamy się w Rajszewie  - czeka tu na Ciebie szczególna atmosfera tego miejsca zapraszajaca do zaprzestania codziennej gonitwy i po prostu bycia. Dwa dni "jogowania"  tutaj pozwalają naprawdę głeboko odpocząć i wrócić do codzienności w dużo lepszym samopoczuciu i kondycji. Mieszkać będziemy w pokojach 2- 3- i 4- osobowych z łazienkami na korytarzu. Gospodarze domu -  Ela i Leszek - zadbali o przyjazny wystrój wnętrz. Dom ma własny dużym ogród. Blisko jest las - Chotomowski Park Krajobrazowy , można też pójść na spacer nad Wisłę. Więcej informacji o Rajszewie znajdziesz tutaj: http://www.rajszewproject.pl/


Osoba prowadząca: Anna Borawska - jestem nauczycielką jogi, arteterapeutką i trenerką rozwoju osobistego. Pierwsze kroki na jogicznej macie postawiłam kilkanaście lat temu pod okiem Sławomira Bubicza.  Na swojej drodze  spotkałam wielu znakomitych nauczycieli, pogłębiając praktykę jogi oraz poznając wiele skutecznych metod i technik pracy rozwojowej i terapeutycznej. I choć niektóre z poznanych metod pracy zachwyciły mnie swoją uniwersalnością (mandale) i skutecznością (Whole Hearted Healing oraz Peak States Therapy), to w miarę upływu czasu coraz bardziej doceniam wyjątkowy potencjał jogi wg. metody Iyengara.

Praktyka jogi jest dla mnie okazją do rozwijania uważności i obecności w kontakcie z własnym ciałem. I okazją do sprawiania sobie przyjemności:-)  - uwielbiam ten szczególny stan samopoczucia jakie daje dobra praktyka - spokojne ożywienie i pobudzenie ciała i jednocześnie głębokie odprężenie i wyciszenie. 
Warsztaty, które prowadzę z założenia są kameralne. Bardzo uważnie wsłuchuję się w potrzeby i oczekiwania uczestników i staram się je jak najpełniej uwzględnić w trakcie sesji asan, medytacji i wieczornych spotkań - nie zależnie od tego czy jest to potrzeba przepracowania sztywniejszej cześci ciała, ogólne pogłębienie praktyki, nauka praktyki własnej czy poprostu relkas i odpoczynek:-). Dbam o to aby warsztat był harmonijną całością, która przyniesie Ci jak najlepsze efekty. Więcej informacji o mnie znajdziesz na www.mandalamagica.pl w dziale O mnie.
Wrażenia uczestników z wcześniejszych prowadzonych przeze mnie warsztatów jogi znajdziesz tutaj: http://www.mandalamagica.pl/index.php?action=menu&start=tekst&ID=69

Zakwaterowanie i wyżywienie. Pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami na korytarzu. Wyżywienie wegetariańskie -  poranna "owsianka", obiad i kolacja.

Termin rozpoczęcia i zakończenia: warsztat rozpoczynamy w sobotę 5 października o 10:00, a kończymy w niedzielę 6 października kolacją o godz. 18:30. 

Orientacyjny program dnia
Sobota:
od 9:00 - przyjazd i zakwaterowanie
10:00 - 12:00  praktyka asan
12:30 – obiad
16:00 – 18:00 – praktyka asan zakończona pogłębionym relaksem i elementami pranajamy
18:30 - kolacja
19:30 - wieczorne spotkanie
Niedziela:
7:15 - pranajama
8:00 - "owsianka"
9:30 - 11:30 - praktyka asan
12:00 - obiad
16:00 - 18:00 - praktyka asan zakończona pogłębionym relaksem i elementami pranajamy
18:30 kolacjaWarsztat przeznaczony jest dla osób zarówno już praktykujących jogę jak i dopiero rozpoczynających. Kameralny charakter warsztatu pozwala zadbac o potrzeby kazdego z uczestników. Osoby rozpoczynające proszone są o zgłoszenie tego faktu przy zgłoszeniu.
Proszę przywieźć ze sobą matę do ćwiczenia jogi oraz pasek.
Do zobaczenia!

Weekend z jogą  - Ania Borawska

5 - 6 pażdziernika  2013

1/0