Twórczy Vedic Art
               &
 Świadome Związki

 

 

 

 

 

 

 

 

Twórczy Vedic Art & Świadome Związki
Tygodniowy wyjazd z rozwojem wprowadzi Cię w stan twórczej świadomości
30 czerwca – 06 lipca 2014 Rajszew k/Warszawy
Chcesz stać się bardziej świadomy siebie i otaczającej Cię rzeczywistości.
Chcesz zmienić coś w życiu, ale nie wiesz, co i jak i czego brakuje Ci do szczęścia.
Chcesz uwolnić się od lęków i ograniczeń, bo czujesz, że tak jak jest już dłużej być nie może, a nie wiesz, od czego zacząć by otworzyć się na równowagę i harmonię.
Chcesz poprawić relacje w związku, rodzinie i funkcjonowaniu z innymi, a czujesz się niedoceniony, odrzucony, a nierozwiązane życiowe problemy zabierają Ci czas i spokój.
Chcesz rozwinąć swoje talenty, odkryć własny potencjał, zdolności i przejawić swą moc, a nie masz odwagi i pewności siebie by je ujawnić i sobie na to pozwolić.
Jeśli czujesz, że „coś” jest nie tak i chcesz znaleźć wyjście, uwolnić się, zaistnieć i wreszcie być sobą zapraszamy Cię na kreatywne warsztaty pełne odkryć, niespodzianek i cudownych rozwiązań.
Zauważ, że gdy nie jesteś świadomy własnych ograniczeń,
ani swego potencjału:
- otaczająca Cię rzeczywistość woła i krzyczy, a Ty nie wiesz jak sobie z nią poradzić
- nie możesz właściwie wybierać, bo nie wiesz, w którą stronę podążać ze swoim życiem i planami
- tracisz nadzieję, równowagę, poczucie bezpieczeństwa i możesz się uzależniać od innych, środka lub być w depresji…
- Twoje relacje z sobą samym i innymi, stają się trudne lub wręcz nie do zniesienia, bo w panice miotasz się w swoim związku, relacjach z innymi i ciągle jesteś niezadowolony,
- nie umiesz zarabiać, zarządzać pieniędzmi, przewidywać, tracisz je i generujesz nowe długi,
- albo wręcz przeciwnie jesteś świadomy swoich talentów, zdolności i potencjału, a nie masz odwagi przejawić ich w codziennym życiu, zaistnieć, odnieść sukces, być szczęśliwym i spełnionym.
Każdy powód jest dobry by zacząć z nami TERAZ
bo to jest warsztat z mega - rozwojem.
Zapraszamy Cię na tygodniowy pobyt w naturze samego z partnerem, lub z przyjaciółmi. W trakcie 3 pierwszych dni rozpoczniesz proces wychodzenia z uwikłań i uwalniania ograniczających Cię wzorców i programów, którym byłeś posłuszny i które teraz, dzięki uświadomieniu i wspólnej pracy będziesz mógł puścić wolno. Tak, by wreszcie poczuć się sobą i odkryć w sobie moc.
Tak przygotowany z pełną otwartością serca na nowe, dotychczas nieznane i nieprzejawione doświadczenia przystąpisz do procesu Vedic Art, który poprowadzi Cię dalej do krainy wolności, talentów, możliwości, kreatywności i połączenia ze Źródłem.
W trakcie zajęć pracować będziemy moją autorską metodą Świadomego Kreowania Rzeczywistości, metodą Ustawień Berta Hellingera i metodą 17 kroków Vedic Art. Cudowne połączenie tych wspaniałych metod da Ci nieprawdopodobną możliwość uzyskania w tak krótkim czasie głębokiej przemiany, która otworzy Cię na dalszy proces wzrastania, samorozwoju i doświadczania szczęścia.
Odkryjesz nowe drogi i rozwiązania dla siebie, na swoje życie, biznes i funkcjonowanie w związkach. Pojawią się przed Tobą nowe możliwości, opcje i propozycje, z których będziesz miał odwagę wreszcie skorzystać. Będziesz żył w większej wolności, kreatywnie, w zgodzie z sobą pozostając w jednoczesnej bliskości z partnerem, rodzicami i dziećmi. Harmonizując rodzinne relacje i otwierając się na nowe, świadome życie będziesz gotów na miłość, radość i spełnienie.
W programie pełny 30 godzinny kurs Vedic Art dla rozpoczynających - I stopień Vedic Art, dla zaawansowanych - II stopień Vedic Art oraz Kurs Nauczycielski. Narzędziem w tej metodzie jest malowanie, więc potrzebne są odpowiednie artykuły malarskie, które możesz przywieźć ze sobą lub zamówić u nas tzw. wyprawkę malarską, która będzie na Ciebie czekała na miejscu zajęć. Będzie też można dokupić niezbędne art. na miejscu. Żeby uczestniczyć w kursie nie trzeba mieć żadnych zdolności artystycznych, ani wcześniejszych doświadczeń, wystarczy się otworzyć na nowe, poddać procesowi Vedic Art, a kreatywność stanie się Twoją naturą.
Ponadto dla zainteresowanych ośrodek oferuje zajęcia jogi, oraz masaże lomi lomi, a my będziemy przekazywać ostatnie wrażenia z kursu OOBE w instytucie Monroe w Stanach Zjednoczonych
DOM znajduje się tylko 25 km od Warszawy, usytuowany jest na zagospodarowanej pięknie położonej prawie hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z dużą liczbą starych nasadzeń. Do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa. Zajęcia będą się odbywać w pięknych salach lub w plenerze.
Zobacz galerię http://www.rajszewproject.pl/#!dom-z-zewntrz/c1vgv
W domu bardzo sympatyczne i przestronne pokoje 2, 3, 4, osobowe.. Ponadto istnieje mozliwość spania na sali ( Cena pobytu dobowego wtedy niższa o 20 zł łączna zniżka 140 zł). Łazienki w pokojach lub na zewnątrz w dobrym standardzie i w wystarczającej ilości. Sauna ogólnie dostępna. Czyściutko, cicho, nastrojowo. Chodzimy wyłącznie w skarpetach, boso lub kapciach. Przywozimy ze sobą ręczniki. Pościel jest w pokojach.
Nie używamy komórek, telewizorów itp. Uwalniamy się od zgiełku otoczenia, wpływów z zewnątrz i relaksujemy się. Oczyszczamy Ciało Umysł I Duszę i odpoczywamy delektując się tym cudownym połączeniem szczególnie, że wyżywienie jest wegańskie. Jeśli dotychczas nie próbowałeś, to jest to doskonała okazja dla Ciebie otwarcia się na nowe, na zapoznanie się z tematem szczegółowo, ponieważ właścicielka jest joginką i weganką, jej misją jest propagowanie zdrowego stylu życia. Uwierzcie nam, że wyżywienie jest bardzo smaczne, a Ela wie, co robi. My zaś będziemy mogli zapoznać się nie tylko z przepisami, ale delektować ich niecodziennym smakiem.
Przed domem parking. Ośrodek przyjmie 26 osób. O możliwości wyboru pokoju decyduje kolejność zgłoszeń z wniesioną 500 zł bezzwrotną przedpłatą.( W losowych przypadkach na swoje miejsce można rekomendować inną osobę).
DOJAZD
Samochodem – 30, 40 minut spod Pałacu Kultury
Dla przyjeżdżających do Warszawy PKP z Dworca Centralnego kursuje PKS Polonus do przystanku Rajszew – Golfowa 01 – 02 stamtąd odbieramy uczestników.
e-podróżnik.pl
Informacja telefoniczna 703 402 802
TERMIN: Zajęcia rozpoczynamy w poniedziałek 30 06 2014r punktualnie o godzinie 12.00, A kończymy w niedzielę 6 07 2014 r. obiadem o godzinie 14 tej.
WARSZTATY PROWADZĄ : Małgorzata Przygońska i Jacek Wojciech Poteralski
Koszt łączny warsztatu i pobytu z pełnym wyżywieniem wynosi 2170 lub 2030 zł w tym 910 lub / 770 zł, gdy nocleg w sali wieloosobowej.
Dla osób, które ukończyły kurs Vedic Art, a chcą z nami wyjechać i malować, zapłacą 80 zł/ dzień malowania plus koszt pobytu.
Przy wpłacie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 500 zł lub pełnej kwoty do końca kwietnia zniżka promocyjna za warsztaty wynosi 200 zł.
KONTO
Ja & Związki Małgorzata Przygońska BANK PKO SA 16124061171111000047609934 ul Świderska 106 m 13
03 - 128 warszawa
ZGŁOSZENIA
malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl Tel. 601 345 425 Skorzystaj z formularza

 

1/0