Chcesz stać się bardziej świadomy siebie i otaczającej Cię rzeczywistości.

 

Chcesz zmienić coś w życiu, ale nie wiesz, co i jak i czego brakuje Ci do szczęścia.

 

Chcesz uwolnić się od lęków i ograniczeń, bo czujesz, że tak jak jest już dłużej być nie może,  a nie wiesz, od czego zacząć by otworzyć się na równowagę i harmonię

.  

Chcesz poprawić relacje w związku, rodzinie i funkcjonowaniu z innymi, a czujesz się niedoceniony, odrzucony, a nierozwiązane życiowe problemy zabierają Ci czas i spokój.

 

Chcesz rozwinąć swoje talenty, odkryć własny potencjał, zdolności i przejawić swą moc, a nie masz odwagi i pewności siebie by je ujawnić i sobie na to pozwolić.

 

Jeśli czujesz, że „coś” jest nie tak i chcesz znaleźć wyjście, uwolnić się, zaistnieć i wreszcie być sobą zapraszamy Cię na kreatywne warsztaty pełne odkryć, niespodzianek i cudownych rozwiązań.Zauważ, że gdy nie jesteś świadomy własnych ograniczeń, ani swego potencjału:

 

- otaczająca Cię rzeczywistość woła i krzyczy, a Ty nie wiesz jak sobie z nią poradzić

- nie możesz właściwie wybierać, bo nie wiesz, w którą  stronę podążać ze swoim życiem i planami

- tracisz nadzieję, równowagę, poczucie bezpieczeństwa i możesz się uzależniać od innych, środka lub być w depresji…

- Twoje relacje z sobą samym i innymi, stają się trudne lub wręcz nie do zniesienia, bo w panice miotasz się w swoim związku, relacjach z innymi i ciągle jesteś niezadowolony,

- nie umiesz zarabiać, zarządzać pieniędzmi, przewidywać,  tracisz je i generujesz nowe długi,

- albo wręcz przeciwnie jesteś świadomy swoich talentów, zdolności i potencjału, a nie masz odwagi przejawić ich w codziennym życiu, zaistnieć, odnieść sukces, być szczęśliwym i spełnionym.

Każdy powód jest dobry by zacząć z nami TERAZ

bo to jest warsztat z mega - rozwojem.

 

Zapraszamy Cię na tygodniowy pobyt w naturze samego z partnerem, lub z przyjaciółmi.   W trakcie 3 pierwszych dni rozpoczniesz proces wychodzenia z uwikłań i uwalniania ograniczających Cię wzorców i programów, którym byłeś posłuszny i które teraz, dzięki uświadomieniu    i wspólnej pracy będziesz mógł puścić wolno. Tak, by wreszcie poczuć się sobą i odkryć w sobie moc.

Tak przygotowany z pełną otwartością serca na nowe, dotychczas nieznane i nieprzejawione doświadczenia przystąpisz do procesu Vedic Art, który poprowadzi Cię dalej do krainy wolności, talentów, możliwości, kreatywności i połączenia ze Źródłem.

W trakcie zajęć pracować będziemy moją autorską metodą Świadomego Kreowania Rzeczywistości, metodą Ustawień Berta Hellingera i metodą 17 kroków Vedic Art. Cudowne połączenie tych wspaniałych metod da Ci nieprawdopodobną możliwość uzyskania w tak krótkim czasie głębokiej przemiany, która otworzy Cię na dalszy proces wzrastania, samorozwoju i doświadczania szczęścia.

 

Odkryjesz nowe drogi i rozwiązania dla siebie, na swoje życie, biznes i funkcjonowanie w związkach. Pojawią się przed Tobą nowe możliwości, opcje i propozycje, z których będziesz miał odwagę wreszcie skorzystać. Będziesz żył w większej wolności, kreatywnie, w zgodzie z sobą pozostając w jednoczesnej bliskości z partnerem, rodzicami i dziećmi. Harmonizując rodzinne relacje i otwierając się na nowe, świadome życie będziesz gotów na miłość, radość i spełnienie.

W programie pełny 30 godzinny kurs Vedic Art dla rozpoczynających - I stopień Vedic Art, dla zaawansowanych - II stopień Vedic Art oraz Kurs Nauczycielski.   Narzędziem w tej metodzie jest malowanie, więc potrzebne są odpowiednie artykuły malarskie, które możesz przywieźć ze sobą lub zamówić u nas tzw. wyprawkę malarską, która będzie na Ciebie czekała na miejscu zajęć. Będzie też można dokupić niezbędne art. na miejscu. Żeby uczestniczyć w kursie nie trzeba mieć żadnych zdolności artystycznych, ani wcześniejszych doświadczeń, wystarczy się otworzyć na nowe, poddać procesowi Vedic Art, a kreatywność stanie się Twoją naturą.

Ponadto dla zainteresowanych ośrodek oferuje zajęcia jogi, oraz masaże lomi lomi, a my będziemy przekazywać ostatnie wrażenia z kursu OOBE w instytucie Monroe w Stanach Zjednoczonych

​W domu bardzo sympatyczne i przestronne pokoje 2, 3, 4, osobowe.. Ponadto istnieje mozliwość spania na sali  ( Cena pobytu dobowego wtedy niższa o 20 zł łączna zniżka 140 zł). Łazienki w pokojach lub na zewnątrz w dobrym standardzie i w wystarczającej ilości. Sauna ogólnie dostępna. Czyściutko, cicho, nastrojowo. Chodzimy wyłącznie w skarpetach, boso lub kapciach. Przywozimy ze sobą ręczniki. Pościel jest w pokojach.

Nie używamy komórek, telewizorów itp. Uwalniamy się od zgiełku otoczenia, wpływów z zewnątrz i relaksujemy się. Oczyszczamy Ciało Umysł I Duszę i odpoczywamy delektując się tym cudownym połączeniem szczególnie, że wyżywienie jest wegańskie. Jeśli dotychczas nie próbowałeś, to jest to doskonała okazja dla Ciebie otwarcia się na nowe, na zapoznanie się z tematem szczegółowo, ponieważ właścicielka jest joginką i weganką, jej misją jest propagowanie zdrowego stylu życia. Uwierzcie nam, że wyżywienie jest bardzo smaczne, a Ela wie, co robi. My zaś będziemy mogli zapoznać się nie tylko z przepisami, ale delektować ich niecodziennym smakiem.

Przed domem parking. Ośrodek przyjmie 26 osób. O możliwości wyboru pokoju decyduje kolejność zgłoszeń z wniesioną 500 zł bezzwrotną przedpłatą.( W losowych przypadkach na swoje miejsce można rekomendować inną osobę).

 

DOJAZD

Samochodem – 30, 40 minut spod Pałacu Kultury

Dla przyjeżdżających do Warszawy PKP z Dworca Centralnego kursuje PKS Polonus do przystanku Rajszew – Golfowa 01 – 02 stamtąd odbieramy uczestników.

e-podróżnik.pl  

Informacja telefoniczna 703 402 802

 

TERMIN: Zajęcia rozpoczynamy w poniedziałek 29 09 2014r punktualnie o godzinie 12.00, A kończymy w niedzielę 5 10 2014 r. obiadem o godzinie 14 tej.

WARSZTATY PROWADZĄ : Małgorzata Przygońska i Jacek Wojciech Poteralski

Koszt łączny warsztatu i pobytu z pełnym wyżywieniem wynosi 2170 lub 2030 zł w tym 910 lub / 770 zł, gdy nocleg w sali wieloosobowej.

Dla osób, które ukończyły kurs Vedic Art, a chcą z nami wyjechać i malować, zapłacą 80 zł/ dzień malowania plus koszt pobytu.  

KONTO

Ja & Związki Małgorzata Przygońska
BANK PKO SA 16124061171111000047609934
ul Świderska 106 m 13 

03 - 128 warszawa

ZGŁOSZENIA

malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
Tel. 601 345 425
Skorzystaj z formularza

 

1/0